Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

Predáme krásny rodinný dom v uzavretom komplexe v Karlovej Vsi.

Cena:
1 690 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Karlova Ves
Ulica: Karlova Ves
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 412 m2
Plocha pozemku: 871 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 4135032
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám priestranný rodinný dom, ktorý je súčasťou uzavretého rezidenčného komplexu vo vyhľadávanej lokalite. V oplotenom areáli je 41 rodinných domov. Vstup do areálu je na vjazde/výjazde monitorovaný bezpečnostnou kamerou. V hornej časti areálu je brána, ktorá milovníkov turizmu či cyklistov vyvedie priamo do lesoparku spravovaného Mestskými lesmi Bratislava.

Dom stojí na terasovitom pozemku s výmerou 871 m2. Bol kolaudovaný v roku 2006 a priebežne bol renovovaný. Pred 3 rokmi, keď sa majitelia rozhodli dotvoriť exteriér do súčasnej podoby, bola kompletne zrekonštruovaná strecha a fasáda. Strešnú krytinu nahradila francúzska škridla VILLATESTA a fasáda bola obložená francúzskou tehlou Rustique. Štandardnou súčasťou domu sú aj solárne panely, podlahové kúrenie, príprava na vírivku za domom a zavlažovanie. Vykurovanie a chladenie je riešené tepelným čerpadlom vzduch-voda (2020). Osadenie domu v mierne svahovitom teréne umožňuje prístup do domu z dvoch úrovní.

Architekt zaujímavým spôsobom využil umiestnenie stavby vo svahu, keď vyhovel požiadavke investora a stvoril koncept otvoreného priestoru spojeného so záhradou. Dom je tvorený medziposchodiami, ktoré na seba nadväzujú, vďaka čomu sú schodiská samostatné a stretávajú sa v slnečnej galérii, ktorá je srdcom celej stavby. Orientácia domu a záhrady je V-J-Z, čo zaručuje celodenný dostatok svetla a slnka.

Dispozične dom pozostáva z prízemia, prvého medziposchodia, druhého medziposchodia a poschodia. Na prízemí sa nachádza hlavný vstup so šatníkom, garáž pre 5 áut a technické zázemie kúrenia/chladenia TÚV. Na stretnutia s priateľmi slúži šport bar s osobitným vchodom bez potreby vstupu do obytnej časti, kuchynkou a samostatným WC.
Na prvom medziposchodí v úrovni záhrady je obývačka prepojená s kuchyňou. Z obývacej izby sa cez zimnú záhradu vstupuje do záhrady. Zimná záhrada je využiteľná celý rok (infražiariče) a bola využívaná ako ďalšia obývacia izba (TV, zabudované repro v strope). Na tomto medziposchodí sa nachádza aj hosťovská toaleta.

Na druhom medziposchodí, na ktoré sa dá po 8 schodoch dostať cez galériu, je rodičovský trakt tvorený spálňou, 2 walk-in šatníkmi a rodičovskou kúpeľňou (WC, bidet, vaňa, sprchovací kút a dve samostatné umývadlá). Ďalej sa tu nachádza hosťovská izba, pracovňa, toaleta, kúpeľňa so sprchou, práčovňa s priestorom pre upratovačku a technická miestnosť.

Na druhom poschodí sú 2 detské izby, každá s rozlohou 25 m2, a 2 walk-in šatníky prístupné priamo z detských izieb. Na poschodí je detská kúpeľňa s vaňou a dvomi samostatnými umývadlami a samostatná toaleta.

Plocha prízemia je 127,6 m2, plocha prvého a druhého medziposchodia je 199,5 m2, plus zimnej záhrady 25 m2. Plocha prvého poschodia je 84,5 m2. Celková plocha domu je 411,6 m2 + zimná záhrada.

Pozemok je rozdelený na dve úrovne. Na úrovni ulice je veľká spevnená plocha pred garážami, ktorá bola využívaná na športové aktivity – basketbal, florbal, minifutbal. V záhrade na vyvýšenej terase sú narastené stromy a trávnik s automatickým zavlažovaním a kosením. V záhrade je bazén s automatickou úpravou vody a vyhrievaním. Bazén je uzatvoriteľný termokrytom, ktorý zároveň chráni pred náhodným pádom do bazénu.

Lokalita má výborné dopravné napojenie a komplexnú občiansku vybavenosť. Cesta do centra mesta trvá 10 minút a v blízkosti sa nachádzajú obchodné centrum CUBICON, športoviská, oddychové zóny, ako sú napríklad botanická záhrada, ZOO, lodenica, tenisové kurty. Ide o tiché bývanie s množstvom zelene.

Cena: 1.690.000,- EUR

Ak hľadáte kvalitné, pokojné prostredie s mestom na dosah a lesom za chrbtom, táto ponuka je pre Vás.

Maklér:

makler
Maklér:Olga Zadňančinová
Telefón:0905 456 542
E-mail:zadnancinova-ZVNC-prominentreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

5 izbový útulný rodinný dom vo Vajnoroch na predaj.

Domy a vily Bratislava-Vajnory (okres Bratislava III)

Prenajmeme pekný 2izb. v Ružinove na Sedmokráskovej ulici.

2 izbový byt Bratislava-Ružinov (okres Bratislava II)

Kancelárske priestory na Vajanského nábreží na prenájom.

Komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Staré Mesto (okres Bratislava I)
Všetky TOP ponuky