Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

PROMINENT REAL predá pekný moderný 5 izbový RD v Gánovciach s možnosťou ľahkej úpravy na dvojgeneračný.

Cena:
420 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Vysoké Tatry
Ulica: Vysoké Tatry
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 182 m2
Plocha pozemku: 995 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 4134422
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PROMINENT REAL predá pekný moderný 5 izbový rodinný dom v Gánovciach vo Vysokých Tatrách.

Celková kompozícia rodinného domu je jednoduchá a čistá, stretávajú sa tu motívy jemnej omietky, dreveného vertikálneho obloženia stien na poschodí a veľkých presklených plôch.

Prízemie tvorí vstup do domu zo severnej strany so závetrím a zádverím, komunikačná chodba so schodiskom na 1. poschodie, komora, samostatné WC s malým skladovým priestorom, obývacia hala s krbom a presklenou stenou na južnej fasáde objektu s výstupom na letnú južnú krytú terasu, ktorá sa dá komplet odsunúť. Kuchyňa je spojená s obývacím priestorom a jedálenským kútom.

Na prízemí je aj izba (je v nej umiestnená infrasauna) so samostatnou kúpeľňou (je v nej umiestnená parná sauna) a taktiež s vlastným výstupom na letnú terasu s vírivou vaňou. Celé prízemie je realizované bezbariérovo.

Poschodie tvorí komunikačná chodba so schodiskom, spálňa so samostatnou kúpeľnou, jedna detská izba a druhá spálňa. Je tu aj malá kuchynka. Každá izba na tomto poschodí má veľké „francúzske“ okno so zábradlím. Tento motív „francúzskych“ okien sa objavuje aj na severnej fasáde domu, čím je zabezpečené dokonalé presvetlenie jednotlivých priestorov a zároveň dom týmto riešením otvorov v kombinácii s dreveným vertikálnym obložením stien dostáva osobitý architektonický výraz.

Suterén je prístupný z exteriéru samostatným krytým schodiskom a tvorí ho jeden otvorený priestor. Nájdete tu priestrannú kuchyňu, vhodnú aj na zaváranie a priestor na odloženie vecí.

Rodinný dom má zastavanú plochu 109 m2 s úžitkovou plochou 182,08 m2, garáž 34 m2 a záhradný altánok o výmere 23 m2. Na pozemku o výmere 995 m2 sa pri vonkajšej terase nachádza jazierko s vodopádom, leknami a rybkami.

Cena: 420.000,- EUR

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č.: 0905 456 542

Maklér:

makler
Maklér:Olga Zadňančinová
Telefón:0905 456 542
E-mail:zadnancinova-ZVNC-prominentreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.