Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

REZERVOVANÉ - PROMINENT REAL predá priestranný 2 izb. byt v centre mesta na Dunajskej ulici.

Cena:
275 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Dunajská
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 58 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Na poschodí: 3
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 4134527
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PROMINENT REAL predá priestranný 2 izbový byt v centre mesta na Dunajskej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí v 5 poschodovom tehlovom dome aj s výťahom pri Liga pasáži. Je v pôvodnom stave, s výmerou 58 m2, orientovaný do tichého dvora, na južnú stranu, takže je príjemne svetlý. Okná sú už plastové a byt má vyššie stropy, čo mu dáva príjemnú atmosféru staromestského bytu. Jeho dispozícia umožňuje byt prerobiť na menší 3 izbový byt. Má aj menší balkón, ktorý by sa dal rekonštrukciou zväčšiť. Dom je z roku 1936, má vlastnú kotolňu, zrekonštruované spoločné priestory, elektriku, novú strechu a momentálne sa rekonštruujú pivnice. Plus sú v pláne ďalšie revitalizácie domu. Mesačné náklady pre 1 osobu sú 168 Eur. Byt je kúpou voľný a bude kompletne vyprataný.

Pridanou hodnotou bude v budúcnosti aj vybudovanie pešej zóny „Živého námestia“ a podzemných parkovacích plôch, ktorého bezprostrednou súčasťou bude aj predmetná nehnuteľnosť.

Hlavné mesto a Metropolitný inštitút Bratislavy predstavili víťazný návrh medzinárodnej architektonickej súťaže, ktorý ukazuje, ako bude vyzerať nové Živé námestie. Ide o najväčší centrálny priestor v hlavnom meste tvorený tromi námestiami: Kamenné námestie, Námestie Nežnej revolúcie a Námestie SNP. Vďaka obnove sa tento verejný priestor po desaťročiach opäť zjednotí, a pritom si každé námestie zachová vlastnú atmosféru. Projekt je výsledkom dlhodobej participácie s obyvateľmi. V obnovenom priestore o tretinu viac zelených plôch. Novú podobu Živého námestia bude tvoriť nemecký tím s medzinárodnými skúsenosťami.

Cena: 275.000,- EUR

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č.: 0905 456 542

Maklér:

makler
Maklér:Olga Zadňančinová
Telefón:0905 456 542
E-mail:zadnancinova-ZVNC-prominentreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.