Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

PROMINENT REAL predá modernú vilu v Marianke pod lesom.

Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Marianka
Ulica: Marianka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 810 m2
Plocha pozemku: 1141 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 4134525
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nehnuteľnosť Vás očarí nielen vysokou mierou súkromia a bezpečnosti, ale aj moderným a vysoko nadštandardným vybavením. Majiteľ staval vilu pre seba, takže tu dominujú veľmi kvalitné materiály, technológie a riešenia.

Vila je z väčšej časti dokončená. Budúci wellness a záhrada sú v štádiu hrubej stavby a sú čisto na fantázii budúceho majiteľa, ako si ich dokončí. Nachádza sa vo veľmi žiadanej časti obce, po príjazdovej ceste prichádzajú len obyvatelia zóny, čiže lokalita je veľmi pokojná a bezpečná.

Krásnu scenériu a súkromie zabezpečuje les, ktorý sa rozprestiera za vilou. Les nie je síce súčasťou predávanej nehnuteľnosti, no vlastní ho sám majiteľ a môže byť taktiež predmetom kúpy.

Vila je trojpodlažná a medzi poschodiami sa presúvate preskleným výťahom, alebo samozrejme po schodoch. Dispozícia je veľmi prakticky premyslená, rozvrhnutá na dennú a nočnú časť.

Prvé nadzemné podlažie pozostáva z garáže pre 6 áut, je spojená s kotolňou, ktorá sa dá využiť tiež ako sklad. Ďalej na poschodí nájdete viacero šatníkov, určených na uskladnenie sezónneho oblečenia a kúpeľňu.

Druhé nadzemné podlažie patrí dennej časti, kde sa nachádza oddelená kuchyňa, jedáleň, obývačka a priestranná kúpeľňa. Určite si pozornosť zaslúži moderná kuchyňa zvučnej nemeckej značky Poggenpohl, ktorá je vôbec najstaršou svetovou kuchynskou značkou. Spotrebiče značky Gaggenau taktiež nezaostávajú kvalitou.
Z tohto podlažia sa dá vyjsť na terasu, ktorá sa nachádza vo vnútrobloku. Taktiež sa z tohto podlažia dostanete aj do wellness časti, kde je predpríprava na 11,5x4 metrový bazén, vírivku, saunu a fitness.

Na ďalšom podlaží sa nachádza nočná časť, kde sa nachádza spálňa s kúpeľnou, šatníkom a pracovňa. Ďalej sú tu 2 detské izby s kúpeľňou a hosťovská izba s vlastnou kúpeľňou.

Exteriér je svahovitý, zakončený súkromným lesom. Na pozemku je nainštalovaná závlaha a čiastočná výsadba, v ktorej sa však dá ešte pokračovať. Pozemok disponuje aj studňou s 90m vrtom.

Pozemok je o výmere 1.141 m2, úžitková plocha vily 810 m2, prízemie je o výmere 255,07 m2, 1. poschodie je o výmere 212,91 m2 + 10,91 m2 terasa, 2. poschodie je o výmere 204,28 m2 + 19,64 m2 terasa a relax zóna je o výmere 137,97 m2.

Marianka je mimoriadne obľúbená obec najmä pre ľudí, ktorí si potrpia na súkromie a prírodu. Lokalita je zaujímavá taktiež aj vďaka zvučným menám majiteľov okolitých víl. Nachádza sa tu škôlka, detské ihrisko, reštaurácia. Dostupnosť do centra Bratislavy ako aj na diaľničné privádzače je výborná. Je najstarším pútnickým miestom na Slovensku s bohatou históriou, ktorá sa datuje od roku 1377, kedy Ľudovít I. Veľký z rodu Anjou položil základný kameň kostola.

Cena:  Cena na vyžiadanie v RK.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č.: 0905 456 542

Maklér:

makler
Maklér:Olga Zadňančinová
Telefón:0905 456 542
E-mail:zadnancinova-ZVNC-prominentreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.