Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

REZERVOVANÝ - PROMINENT REAL predá pekný 4 izbový nadštandardný byt v exkluzívnom rezidenčnom projekte Parkville.

Cena:
530 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Koliba
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 108 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
ID inzerátu: 4134225
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Bývanie v uzavretých bytových komplexoch hľadajú častokrát náročnejší klienti, najčastejšie sú to rodiny s deťmi. Ponúkame Vám na predaj 4 izbový nadštandardný byt v exkluzívnom rezidenčnom projekte Parkville s 2 garážovými miestami a pivničnou kobkou. Výmera bytu je 108 m2, plus terasa o výmere 22 m2, loggia o výmere 4,1 m2 a pivničná kobka o výmere 3,88 m2, spolu o výmere 138 m2. Nachádzajú sa tu 2 kúpeľne s toaletami a samostatná toaleta, ako aj technická miestnosť, kde je umiestnená práčka a sušička.

Projekt bol skolaudovaný začiatkom roka 2009. V areáli projektu sa nachádza detské ihrisko, sauna, fitness a parkovanie pre návštevy. Celý areál je uzavretý a vstup je kontrolovaný kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. Z bytu je krásny výhľad na mesto, ktorý Vás len tak ľahko neomrzí.

Parkville, v ktorom sa byt nachádza je umiestnený vo vyhľadávanej lokalite na Kolibe a predstavuje moderné bývanie s neuveriteľným pohľadom na panorámu Bratislavy a širokého okolia. Parkville ponúka jedinečné zelené prostredie pre každého obyvateľa a vytvára nový štandard pre súčasné rodinné bývanie v Bratislave. Projekt je situovaný len 5 km od centra mesta, čo obyvateľom umožňuje jeho dostupnosť. Do tejto unikátnej lokality bol navrhnutý najlepší koncept mestských víl umiestnených v zelenom prírodnom parku, ktorý poskytuje zdravé a bezpečné prostredie pre celú rodinu.

Projekt pozostáva z 92 luxusných bytov v desiatich veľkolepo navrhnutých moderných mestských vilách. Všetky vily sú navrhnuté tak, aby poskytovali nádherný výhľad na panorámu Bratislavy a z viacerých miest ponúkajú výnimočný pohľad na Bratislavský hrad. Okolie ponúka nekonečné možnosti športového a turistického využitia, výborné reštaurácie, lanovku s bobovou dráhou a v neposlednom rade aj televíznu vežu Kamzík s 360 stupňovou výhľadňou.

Cena: 530 000 €

V cene sú zahrnuté aj dve parkovacie státia, spolu v hodnote 40 000 € v suteréne domu a pivnica.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č.: 0905 456 542

Maklér:

makler
Maklér:Olga Zadňančinová
Telefón:0905 456 542
E-mail:zadnancinova-ZVNC-prominentreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.