Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

PROMINENT REAL predá rodinný dom so stavebným povolením na polyfunkčný dom na Kramároch.

Cena:
475 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Stromová
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 220 m2
Plocha pozemku: 570 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 4134171
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme starší RD na pozemku o výmere 570 m2. Ide o 2 podlažný dom so zastavanou plochou 109 m2. Výhodou je južná orientácia záhrady a tým aj výborná svetlosť izieb a terás. Prvé nadzemné podlažie tvorí 3 izbový byt, ktorý pozostáva zo vstupnej haly s hosťovským WC, schodiska, chodby, obývacej miestnosti, kuchyne, komory, spálne a izby. Druhé nadzemné podlažie (podkrovie) tvorí 2 izbový byt, ktorý pozostáva z chodby, kúpeľne, WC, spálne, obývacej izby s prístupom na balkón s možnosťou prestavby na 3 izbový byt. Dom je z polovice podpivničený, v pivnici sa nachádza plynový kotol. Dom je v pôvodnom stave, k domu prináleží samostatne stojaca uzamykateľná garáž.

K domu je stavebné povolenie (čaká na právoplatnosť) s prestavbou na polyfunkčný projekt so 4 nadzemnými podlažiami s kombináciou obchodného priestoru na prízemí, kancelárií a bytu na hornom podlaží. Zároveň je 1 podzemné podlažie navrhnuté na parkovanie až pre 7 áut a vonku ďalšie 2.

Navrhovaný polyfunkčný dom:
1.PP - tvoria skladové priestory s kotolňou o výmere 41m2 + je navrhnuté podzemné parkovanie so zelenou strechou pre 9 áut + 2 ďalšie parkovacie miesta pred domom.
1.NP - tvorí obchodný priestor s výmerou 85,2 m2 s výstupom na južne orientovanú terasu/ zelenú strechu, 2 WC a schodisko.
2. a 3.NP – tvoria v návrhu 4 kancelárie s kuchynkou WC a skladom na jedno podlažie, výmere každého podlažia 105,5 m2 + terasa.
4.NP – tvorí 3- izbový byt s výmerou 101,6 m2.

Dom sa nachádza v centre Kramárov na viditeľnom mieste a v bezprostrednom okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť . Nachádza sa tu nemocnica, lekáreň, banky, potraviny, drogéria, reštaurácie, pizzerie, pošta, materská škola, ZŠ, vysoká škola. Výborná dopravná dostupnosť do centra mesta autom iba 5 minút ako aj MHD 10 minút zastávka MHD sa nachádza v tesnej blízkosti domu. Ľahká dostupnosť je aj na Kamzík resp. Železnú studničku, ktoré sú ideálnym miestom na športovo- oddychové aktivity v prírode.

Cena: 475.000,- EUR

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č.: 0905 456 542

Maklér:

makler
Maklér:Olga Zadňančinová
Telefón:0905 456 542
E-mail:zadnancinova-ZVNC-prominentreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.